Platba

Převodem na účet

Platba převodem na účet je spolehlivým způsobem platby, který volí velké množství našich zákazníků. Jakmile odešlete objednávku, použijte přiřazené číslo objednávky jako variabilní symbol pro platbu na náš účet: 59759484/2010 vedený u Fio banka, a. s.

Zboží předáme dopravci, jakmile ověříme, že k nám dorazila vaše platba.

Pokud chcete mít zboží doma hned druhý den po objednání, doporučujeme Vám využít oblíbenou službu dobírky nebo platby kartou. Tyto objednávky jsou zpravidla expedovány do 24 hodin.

Dobírka

Platba dobírkou při převzetí zboží je snadná a pohodlná. Naši dopravci doručí zboží na vámi požadovanou adresu, ať už firemní nebo privátní. 

Za objednané zboží zaplatíte až při dodání. Platbu dobírky je možné provést v hotovosti i kartou (ověřte možnost platby kartou přímo s kurýrem) přímo v místě Vašeho bydliště.

O odeslání zásilky vás informujeme na e-mail uvedený v objednávce společně s číslem pro sledování Vaší zásilky. Použití doběrečného je zpoplatněno logistickým poplatkem.

Platební kartou (PayPal)

Nejspolehlivějším způsobem platby za Vaší objednávku je použití renomované platební brány PayPal, kde můžete bezpečně platit Vaším zákaznickým účtem nebo platební kartou přes zabezpečenou platební bránu. 

Po odeslání objednávky budete přesměrováni na platební bránu PayPal, která Vás vyzve k přihlášení nebo zadání údajů o kartě: číslo platební karty, datum ukončení platnosti karty, a CVV2/CVC2 – poslední trojčíslí předtištěné na podpisovém proužku Vaší karty. 

Přijímáme debitní i kreditní karty vydané asociací MasterCard International a Visa International

 

Poplatek: zdarma

Expedice: po přijetí platby

Poplatek: 30,-

Expedice: do 24 hodin

Poplatek: 20,-

Expedice: do 24 hodin

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.